Dodaj miejsce Zarejestruj się
 
 
 
 
Miejsca
 
           
 
  Dodaj ciekawe miejsce
 
 
 
 

swiatbezgranic.com.pl - regulamin serwisu

 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu swiatbezgranic.com.pl oraz prawa i obowiązki osób korzystających z serwisu.
 2. Celem serwisu swiatbezgranic.com.pl jest popularyzowanie ciekawych miejsc wypoczynku.
 3. Zamieszczenie materiałów na stronie swiatbezgranic.com.pl jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem. Użytkownik publikuje na stronach swiatbezgranic.com.pl wszelkie treści, komentarze, zdjęcia, opinie, inne materiały oraz odnośniki wyłącznie na własną odpowiedzialność. Twórcy serwisu swiatbezgranic.com.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników informacje i materiały.
 4. Niedopuszczalne jest podejmowanie na stronach swiatbezgranic.com.pl działań sprzecznych z prawem, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady Netykiety, w tym w szczególności niedopuszczalne jest:
  1. umieszczanie przez użytkowników na stronach swiatbezgranic.com.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, jak również treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe, obrażające uczucia osób trzecich i naruszających zasady Netykiety, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie treści,
  2. umieszczanie przez użytkowników na stronach swiatbezgranic.com.pl materiałów tekstowych, graficznych czy dźwiękowych naruszających prawem chronione dobra osób trzecich, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie materiały,
  3. kopiowanie materiałów zamieszczanych przez inne osoby korzystające z serwisu, jak również zamieszczanie w serwisie materiałów nie będących własnością osób z niego korzystających.
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach swiatbezgranic.com.pl bez wiedzy właściciela serwisu:
  1. przekazów reklamowych oraz informacji handlowych,
  2. odnośników do stron internetowych, których zasadniczym celem jest promocja lub reklama towarów lub usług.
 6. Twórcy serwisu swiatbezgranic.com.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania zamieszczonych przez użytkowników treści, a także w uzasadnionych przypadkach usunięcia użytkownika z serwisu, w szczególności w przypadku naruszania zapisów pkt. 4 niniejszego regulaminu.
 7. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu, należy się w nim zarejestrować.
 8. Rejestracja w serwisie jest dobrowolna i bezpłatna.
 9. Podczas rejestracji należy podać adres e-mail, hasło oraz nick.
 10. Adres e-mail oraz hasło użytkownika są informacjami niejawnymi i nie będą widoczne dla innych osób korzystających z serwisu. Do identyfikacji użytkownika w serwisie służy jego nick, widoczny dla innych osób korzystających z serwisu.
 11. Rejestrując się w serwisie, użytkownik akceptuje niniejszy regulamin i wyraża zgodę na otrzymywanie treści marketingowych oraz informacji dotyczących serwisu, w tym między innymi informacji o nowych wpisach i komentarzach. Użytkownik ma możliwość usunięcia swoich danych z bazy. Aby tego dokonać należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w stopce strony.
 12. Twórcy serwisu swiatbezgranic.com.pl dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzielenia pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania. Twórcy serwisu swiatbezgranic.com.pl nie ponoszą odpowiedzialności za bezawaryjność serwerów portalu i ich dostępności przez całą dobę, nie gwarantują także możliwości połączenia i zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania stron serwisu swiatbezgranic.com.pl ze względów technicznych.
 13. Twórcy serwisu swiatbezgranic.com.pl zastrzegają sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 14. Kopiowanie całości lub części materiałów opublikowanych w serwisie swiatbezgranic.com.pl bez zgody właścicieli jest zabronione.
 15. Niezastosowanie się do regulaminu skutkować będzie natychmiastowym usunięciem wpisu oraz zablokowaniem możliwości dodawania wpisów przez danego użytkownika, a w uzasadnionych przypadkach usunięciem użytkownika z serwisu.
 16. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 1 września 2008 roku.
 
 

Ciekawe miejsca i zabytki w Europie

 
 
Najaktywniejsi użytkownicy
 
  201 pkt
 
  Jaco
 
  178 pkt
 
  Mirek
 
  147 pkt
 
  Ania
 
  22 pkt
 
  Włóczykijek
 
  17 pkt
 
  Zatorland
 
 
 
 
Zobacz też:
 
Ogłoszenia turystyczne w Polsce Zabytki i atrakcje w Polsce
 
 
 
 
Ciekawe miejsca, zabytki, atrakcje w Europie i na świecie
 
Serwis SwiatBezGranic.com.pl to portal turystyczny, na którym znajdziesz propozycje ciekawych miejsc - atrakcji, zabytków, widoczków, hoteli i innych miejsc wartych odwiedzenia w Europie i na całym świecie. Miejsca dodawane są przez użytkowników serwisu. Zapraszamy do zamieszczenia też własnych miejsc i zdjęć z podróży.
 
Miejsca w lesie i nad jeziorem
 
Kontakt       Polityka prywatnosci       Polityka cookies       Regulamin       Reklama       Inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć serwisów internetowych